http://www.xoops.ir

سیستم مدیریت محتوا زوپس

سیستم مدیریت محتوای زوپس، CMS قدرتمندی ‌است كه با زبان PHP نوشته شده و با بانک اطلاعات MySQL همخوانی دارد، استفاده از این نرم افزار كاملا آزاد و رایگان است، برای دریافت هسته‌ی اصلی این برنامه روی آیکن زیر کلیک کنید.

دریافت کنید
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
گالری قالب های زوپس - اخبار قالب های زوپس - اخبار زوپس
ورود به سایت
ورود خودکار

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟
عضو شوید
افراد آنلاين
4 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت اخبار زوپس)

عضو: 0
مهمان: 4

بیشتر...
اخبار قالب های زوپس : گالری قالب های زوپس
فرستنده voltan در تاريخ ۱۳۸۷/۵/۲۲ ۳:۲۶:۲۱ (2013 بار خوانده شده) خبرهای فرستاده شده توسط این شخص
یکی از کمبود های سایت رسمی زوپس عدم ارائه یک کتابخانه مناسب برای قالب های زوپس بود . قلا از ماژولی library برای نمایش قالب ها استفاده میکردند . اما تقریبا از سال 2005 هیچ قالب جدید در این سیستم وارد نشده است . بعد از آن مرجع قالب های زوپس بخش اخبار این سایت بود که سازندگان تم به معرفی قالب های خود میپرداختند .

امروز سایت رسمی زوپس بخش جدیدی را برای نمایش و دانلود قالب های زوپس راه اندازی نموده است . آنها با استفاده از ماژول extgallery یک کتابخانه زیبا برای قالب ها ایجاد کرده اند که کاربران میتوانند به طور همزمان تصویر کوچیکی از تمام قالب های زوپس را مشاهده کنند . با استفاده از دو آیکن پیش بینی شده یک دموی آنلاین از قالب و همچنین فایل زیپ شده قالب را در اختیار داشته باشند.

البته هنوز تمام تصاویر بندانگشتی (thumbnail) قالب ها در سایت قرار نگرفته ولی امکان مشاهده دموی تمام قالب ها و همچنین لینک دانلود آنها وجود دارد .

از لینک زیر به این گالری مراجعه کنید .
http://www.xoops.org/modules/extgallery/

این گالری شامل سه بخش اصلی میباشد. بخشی تحت عنوانXoops Standard Themes که قالب های معمولی زوپس که با ساختار پیشرفته سایت xoofoo.org طراحی نشده اند قرار دارد. بخش دوم Xoops Template Themes که قالب های با ساختار تمپلیت های سایت xoofoo.org در آن قرار دارد . بخش سوم هم قالب های عمومی زوپس . البته این تقصیم بندی احتمالا در آینده تغییر میکند.

هم اکنون در حدود 330 قالب در این گالری قرار داده شده است که طی چند روز آینده تعداد آنها افزایش خواهد یافت .
بی‌شک دیدگاه هر کس نشانه‌ی تفکر اوست، ما در برابر نظر دیگران مسئول نیستیم
فرستنده شاخه