http://www.xoops.ir

سیستم مدیریت محتوا زوپس

سیستم مدیریت محتوای زوپس، CMS قدرتمندی ‌است كه با زبان PHP نوشته شده و با بانک اطلاعات MySQL همخوانی دارد، استفاده از این نرم افزار كاملا آزاد و رایگان است، برای دریافت هسته‌ی اصلی این برنامه روی آیکن زیر کلیک کنید.

دریافت کنید
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
xoops 2.6.0 alpha 1 منتشر شد (فقط برای تست) [هسته زوپس]
ورود به سایت

ورود خودکار

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟
عضو شوید
افراد آنلاين
9 کاربر آن‌لاين است (8 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت انجمن ها)

عضو: 0
مهمان: 9

بیشتر...

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

xoops 2.6.0 alpha 1 منتشر شد (فقط برای تست)
پیام زده شده در: ۹:۳۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱
...:::مدیر اصلی سایت:::...

عشق مدرن
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۱۴ شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۳
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
پیام: 2656
سطح : 41
پست/روز : 0 / 1003
روز/پست : 885 / 47425
درصد این سطح : 15
آفلاین
نقل قول:

فرستنده: aslani606 فرستاده‌شده در تاریخ: ۱۳۹۱/۵/۳۱ ۲۲:۱۷:۲۹

من در لوکال نصب کردم ظاهرا ماژول بنر مشکل داره
Fatal error: Call to a member function prefix() on a non-object in E:\xampp\htdocs\xoops26\modules\banners\class\renderbanner.php on line 103

تغییرات که خیلی زیاده دست شما درد نکنه ، کن فیکون شده

فقط من نمیدونم چی را باید تست کرد.چند تا ماژول دیگه نصب کردم همه مشکل داشت

دست شما درد نکنه
در سایت xoops.org در تاپیک زیر داره در موردش بحث میشه
http://xoops.org/modules/newbb/viewto ... id=348930#forumpost348930

تا الان دو باگ مهم توش پیدا شده که یکیش همینه که شما نوشتی و یکی دیگم در خود هسته هست.

باگ 1:
Fatal errorDeclaration of XoopsForm::getElements() must be compatible with that of XoopsFormContainer::getElements() in *****/class/xoopsform/form.php on line 27

راه حل:
در فایل class/xoopsform/formcontainer.php

این رو:
function getElements($recurse);

تغییر بدید به:
function getElements($recurse false);

باک 2:
در فایل /modules/banners/class/renderbanner.php حدود خط 101

این رو:
$xoops->db->queryF(sprintf('UPDATE %s SET status = %u, dateend = %u WHERE bid = %u'$this->db->prefix('banner'), 0time(), $bid)); 
}else{ 
$xoops->db->queryF(sprintf('UPDATE %s SET impmade = %u WHERE bid = %u'$this->db->prefix('banner'), $impmade$bid));

تغییر بدید به:
$xoops->db->queryF(sprintf('UPDATE %s SET status = %u, dateend = %u WHERE bid = %u'$xoops->db->prefix('banner'), 0time(), $bid)); 
}else{ 
$xoops->db->queryF(sprintf('UPDATE %s SET impmade = %u WHERE bid = %u'$xoops->db->prefix('banner'), $impmade$bid));

متاسفانه الان هیچ ماژولی برای این نسخه کار نمیکنه و باید تمام ماژول ها برای این نسخه تغییر کنند یعنی باید با این نسخه سازگار بشن وگرنه کار نخواهند کرد.

فقط یه ماژول فعلا سازگار شده که ماژول soapbox هست
از svn بگیرید
http://xoops.svn.sourceforge.net/view ... 6/soapbox/trunk/?view=tar
اگر وقت کنم newbb رو هم سازکار میکنم

تیم هسته میتونست یه مقداری تغییرات رو کمتر کنه تا ماژول ها هم به آهستگی بهش برسن.
به نظر من یه سری تغییرات میتونست اصلا نشه
الان ماژول ها خیلی عقبن

من در سایت xoops.org فعال هستم تا بتوانیم زوپس را به شرایط مطلوب یک CMS برتر برسانیم.
آیا میدانید جستجو هم وجود دارد؟

پاسخ به: xoops 2.6.0 alpha 1 منتشر شد (فقط برای تست)
پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱

voltan
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۲ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
پیام: 3328
سطح : 44
پست/روز : 218 / 1092
روز/پست : 1109 / 45600
درصد این سطح : 69
آفلاین
مشکل اصلی من با این نسخه اینه که چرا اصلا باید زوپس ۲.۶ توسعه پیدا کنه. متاسفانه تابستان پارسال وقتی مدیران غیر فنی !!!!!!! پروژه تصمیم گرفتن نسخه ای که سه سال توسعه پیدا کرده بود و قرار بود جایگزین این نسخه بشه رو کنار بگذارن چون تیم فنی بهشون اجازه دستکاری و انحراف مسیر فنی پروژه رو نمیداد ضربه جبران ناپذیری به زوپس زدن.

من الان میتونم ماژول های کوچیک رو در یک یا دو روز برای اون نسخه بنویسم ولی برای زوپس ۲.۶ نیازه یکم وقت بگذارم و ماژول نویسی جدید رو یاد بگیرم. البته با نسخه قبلی خیلی فرق نکرده.

متاسفانه تیم زوپس فقط کلاس های قبلی هسته که از زوپس ۲.۳ باقی مونده بود رو به نسخه جدید پی اچ پی هماهنگ کردن و غیر از یه سری تغییرات در ماژول سیستم چیز دیگه ای اضافه نکردن.

الان کلی ویژگی در توسعه ماژول ها لازمه که باید در هسته قرار بگیره و همینطور چند کتابخانه خارجی. چند نمونه رو من میتونم اینجا ذکر کنم.

۱- یک کتابخانه و کلا روشی برای کار با تصاویر

۲- بهمینه سازی کلاس های آپلود و کار با فایل ! مثلا خودکار شاخه های مورد نظر رو توی پوشه آپلود بسازه. الان یه شاخه داریم مثلا news و همه چیز رو میزیم اونجا ولی باید مثلا شاخه بندی اینطوری باشه
uploads/news/image/thumb/2012/08 or uploads/news/image/main/2012/08
که اینو خودکار باید بتونه بسازه

۳- بهبود کلاس های ایجاد کوئری و دیتابیس. به طور مثال با استفاده از کلاس criteria من نمیتونم کوئری به این شکل داشته باشم :
SELECT `id`, ``title`,`alias``topic``short`, FROM `news_story` WHERE (topic IN (1)) AND (`status` = :where1) AND (publish > :where2 AND publish <= :where3) AND (expire = 0 OR expire > 1345612730) ORDER BY `publish` DESC, `id` DESC LIMIT :limit

این موضوع در توسه ماژول ها به شدت مشکل زا خواهد بود.

۴- باید انجین دیتابیس به InnoDB تغییر پیدا کنه که برای این کار باید جداول جدید ساخته بشه و اطلاعات از جدامل قبلی به جدید ها کپی بشه با آپدیت جدول نمیشه همه قابلیت ها رو داشت

۵- تا زوپس ۲.۵۵ در فرم ها یه سری ضعف و کمبود وجود داشت میدوارم در نسخه جدید اصلاح شده باشه هنوز چک نکردم

۶-بعضی از کمبود ها رو طبق برنامه خودشون قراره تا ماه آینده جبران کنن مثل ماژول ساخت منو و نظر و اگاهی رسانی. بعضی از ویژگی های مورد نیاز در این بخش ها اینه که در نظر باکس نظر یر مطلب باشه نه دکمه ارسال نظر و همینطور امکان ارسال نظر توسط مهمان یا در ماژول منو جدا از ساخت منو ها ( ماژول مای منو خیلی خوبه امیدوارم از بیس اون استفاده کنن ) باید امکان شخصی سازی در قابل ها رو بدن به طورتی که در قالب بشه استایل منو رو جدا تعریف کرد و هیچ استایل یا جاوایی از داخل ماژول براش لود نشه همینطور پشتیبانی خودکار از breadcrumb ( همین ناوبری بالای صفحه ها مثل همین صفحه انجمن که از خانه و اسم ماژول و فهرست زیر انجمن ها تا شاخه رو داره ) و ...

۷-الان در بیشتر ماژول ها مجبوریم کد های تکراری بنویسیم برای بیشتر بخش ها . اینها که کلاس ماژول ادمین رو اضافه کردن باید این بخش ها رو بیارن داخلش تا نیاز به دوباره کاری نباشه و سرعت توسعه ماژول ها بیشتر بشه
مثلا ساخت صفحه های ادمین یا ساخت خودکار یه سری از فرم ها و یه سری کوئری ها و تمپلیت های پر کاربرد

در بحث ماژول ها بزرگترین مشکل که احتمالا پیش میاد اینه که ماژول های با ساختار قدیمی رو بدون هیچ بازنگری در سیستم ماژول ها پرت میکنن به نسخه جدید. مثلا ماژول نیوز فعلی زوپس از یه روش به شدت قدیمی داره استفاده میکنه . من چند ماه وقت گذاشتم اون بیس قدیمی رو عوض کردم ( هنوز خیلی از ویژگی ها رو باید اضافه کرد ) ولی در این دو سه ماه که با تیم مدیریت زوپس در مورد این ماژول صحبت میکردم هیچ پیشرفتی نداشته کار و حاضر نشدن این ماژول رو توسعه بدن یا ازش استفاده کنن. قبول دارم که یه سری کمبود ها داره ولی من تمام تمرکز رو توی بهینه سازی کوئری ها و کلاس های ماژول گذاشتم.

یا به طور نمونه ماژول اولدریون رو ببینید ( بخش کلاس ها ) این ماژول بهترین ماژول زوپسه و شما میبینید که برای ساخت همچین ماژولی باید چه حجم عظیمی کد نویسی انجام بشه در حالی که شاید نصف این کد ها باید در هسته باشه ماژول گالری هم با اینکه نیاز به بازنگری در ساختارش هست همین وضعیت رو داره

کار های زیادی میشه برای زوپس انجام داد ولی متسفانه چون عملا تیم هسته هیچ فعالیت نداره و مدیران پروژه هم صلاحیت لازم رو ندارن امید زیادی نمیشه داشت

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱

عشق مدرن
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
آفلاین
در مورد کار با تصاویر قاعدتا قراره در نسخه های بعدی آلفا تبدیل به یک ماژول بشه به نام مثلا imagemanager ولی الان ما یه چنین چیزی داریم در class/xoops.php
/**
     * @param mixed $optional
     *
     * @return XoopsImageHandler
     */

public function getHandlerImage($optional false)
    {
        return 
$this->getHandler('image'$optional);
    }

/**
     * @param mixed $optional
     *
     * @return XoopsImagecategoryHandler
     */

public function getHandlerImagecategory($optional false)
    {
        return 
$this->getHandler('imagecategory'$optional);
    }

/**
     * @param mixed $optional
     *
     * @return XoopsImagesetHandler
     */

public function getHandlerImageset($optional false)
    {
        return 
$this->getHandler('imageset'$optional);
    }

/**
     * @param mixed $optional
     *
     * @return XoopsImagesetimgHandler
     */

public function getHandlerImagesetimg($optional false)
    {
        return 
$this->getHandler('imagesetimg'$optional);
    }

حالا دقیقا نمیدونم باید چی باشه. فقط میدونم که قاعدتا باید هر ماژولی بتونه از اینا استفاده کنه.

در مورد آپلودم یه کلاس class/uploader.php داریم که بازم نمیدونم میشه با این کاری کرد یا نه

من تا الان بسیار فیچر ارسال کردم در sf.net ولی الان مشکل اصلی از نظر من عدم پاسخ گویی تیم دولاپ هسته به این فیچر ها یا در فروم و غیره هست. من که ندیدم حضرات معظم تیم هسته پستی ارسال کنن و جوابی به من یا کس دیگه ای بدن.

قاعدتا وقتی در sf.net فیچر و باگ ارسال میشه تیم هسته باید در یک زمان مناسبی حداقل تو یه ماه بعدی یه جوابی بهش بده ولی من چنین چیزی ندیدم.

یه مشکل بزرگی که الان در نسخه آلفا دیدم گذاشتن یک عبارت جدید به نام اکستنشن هست که در واقع تیم هسته فقط ورداشته اسم ماژول های جدیدی رو که امکاناتشو از ماژول سیستم جدا کرده و ساخته عوض کرده و گذاشته extension
ولی وقتی من از مسافرت برگشتم و رفتم در فروم زوپس دیدم ده نفر اومدن پست زدن که بله این اکستنشن کلا یه چیز دیگس و اصلا ماژول نیستن و از تیم هسته درخواست کردن که ورشون دارن ببرن در یک شاخه جدا بزارن یعنی از شاخه modules ورشون دارن.
من دیروز 3 تا پست دو وجبی اونجا زدم تا به این اساتید حالی کنم که این ماژولا فقط اسمشون اکستنشن شده (حسن قلی شدن یعنی) ولی همون ماژول هستن با ساختار ماژول و هیچ فرقی با سایر ماژول ها ندارن. حالا باید ببینم چقدر اینا عقل دارن و واقعا میتونن چنین چیز ساده ای رو بفهمن یا نه.

از نظر من این تیم هسته یکمی زیادی به ظاهر سازی اهمیت میده. البته منظور من گرافیک نیست بلکه منظورم همین عوض کردن اسم و ایناس. اینا باعث میش همه یوزر ها گیج بشن که حالا اکستنشن چیه دیگه.

متاسفانه یه موضوع خیلی بد وجود داره که دو تا مثلا دولاپر در زوپس اصلا چیزی از فانکشن های زوپس نمیدونن
یکی redheadedrod هست و اون یکی wishcraft
من از اینا عاجزانه خواستم که برن xoops api رو بخونن ولی فعلا خیلی اشتباه ازشون میبینم

redheadedrod قراره PDO رو برای کار با دیتابیس به زوپس اضافه کنه که من نمیدونم چیه فقط میدونم که شما دیگه اصلا در زوپس دسترسی مستقیم به دیتابیس نخواهی داشت چون در نسخه php 5.4 به بالا کلا دیگه امکان دسترسی مستقیم به دیتابیس وجود نخواهد داشت یعنی با ارایه اون نسخه php 5.4 تمام ماژول های زوپس سوت میشن میرن هوا و کار نخواهند کرد حالا حسین میتونه بگه این چی چی هست
wishcraft هم که کلا ادعا داره یه خط کد غلطم نمینویسه و چشم بسته ماژول میده بیرون و اصلا ده ساله یاد گرفتن php رو گذاشته کنار و کد نویسی اون مثل شعر میمونه(نقل از مصاحبه ایشان در آخرین نیوزلتر زوپس در ماه جولای) ولی من که چیزی ازش ندیدم و هر چیم دیدم پر از باگ و بدون ساپورت و بدون جواب دادن به سوالات یوزر ها بوده.

من در سایت xoops.org فعال هستم تا بتوانیم زوپس را به شرایط مطلوب یک CMS برتر برسانیم.

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱

voltan
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
آفلاین
منظورم از کار با تصاویر یه کتابخانه برای ریسایز کردن و بوکمارک کردن و .. تصویره. مثل کتابخانه پی دی اف. امیدوارم اینو یه جایی اضافه کنن که همه ازش استفاده کنن.

اینها برای جدول های ایمیج منیجیره که میشه ازش همه جا استفاده کرد. توی نسخه قدیمی هم هست فقط جاش فرض میکنه

در مور آپلود هم الان داریم از همون استفاده میکنیم. ولی باید بهینه بشه و یه سری قابلیت های جدید بهش اضافه بشه مثل همون دسته بندی فایل ها توی پوشه های مختلف بر اساس اسم ماه و سال

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱

voltan
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
آفلاین
اون اکستنشن ها در اصل قراره ماژول هایی باشه که بخش یوزر نداره ! مثلا پروتکتور یا لبخند رنک و تماس با اعضا که مدیریت دارن ولی بخش یوزر ندارن. حداقل من اینطور برداشت کردم .

این خوبه به شرطی که بعدا یه کدی بگذارن که اگه مثلا من مستقیم آدرس بخش یوزر کیکی از اینها رو زدم خودکار ریدارکت بشه به صفحه قبلی نه اینکه مجبور بشم با ایندکس و اچ تی اکسس پوشه رو ببندم.

یه قابلیت دیگه ای که خیلی نیازه اینه که بشه برای بلاک ها کلون شده تمپلیت جدید تعریف کرد تا بتونیم برای هر بلاک جداگانه تمپلیت رو ادیت کنم

گذاشتن لینک برای عنوان بلاک و تعریف کردن یه کلاس سی اس اس برای هر بلاک هم مفیده.

ن متاسفانه از این دو نفر که نام بردید هیچ خروجی تا حالا ندیدم. یه خط کد قابل استفاده اینها ننوشتن. فقط همه چیز رو خراب میکنن.

جالب اینه نیکولاس که به اصطلاح تیم لیدر هسته در نسخه ۲.۶ هر روز در مسنجر ( جی تالک ) انلاینه ولی توی سایت زوپس نمیاد شک دارم تعداد پست هاش ۱۰۰ تا هم باشه. اون یکی هم ( گریگوری ماگ ) خیلی خیلی کم آنلاین میشه.

این نسخه ای که الان منتشر شده غیر از تمش بقیه قسمت هاش سال ۸ ماه پیش اماده بود. اون زمان ترابیس روی هسته کار میکرد و یه برنامه کاری داده بود که قراره تا ۳ میلادی یه سری خروجی رو تحویل بده که برنامه خوبی برای هسته بود ولی عملا نوامبر ۲۰۱۱ کار رو ول کرد همه چیز روی هوا موند

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱

voltan
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
آفلاین
من همچنان معتقدم زوپس انجین آینده زوپسه . دی جی به شدت داره روی توسعه این نسخه کار میکنه توی همین یک ماه اخیر خیلی قابلیت ها آماده شده. الان سیستم به زند ۲ نسخه آر سی ۴ آپدیت شده و با پی اچ پی ۵.۴.۵ هیچ مشکلی نداره ( همینطور مای اس کیو ال ۵.۶ )

به نظرم اگر قراره برای زوپس ۲.۶ از اول همه ماژول ها نوشته بشه ( دستکاری کردن ماژول های قدیمی برای اینکه فقط کار کنن اشتباه ) بهتره تمرکز روی زوپس انجین باشه چون توسعه ماژول ها خیلی خیلی ساده تر شده . امیدوارم دی جی بتونه نسخه قابل استفاده ای رو در چند هفته آینده آماده کنه.

حجم کار زیاده و داره به شدت کار میکنه برای همین امیدوارم به زودی به نتیجه مشخصی برسیم . بعدش میخوام مجددا همین بحث رو توی سایت زوپس انجام بدم که بهتره کلا زوپس ۲.۶ رو بگذارن کنار

به طور مثال قرار بود اول کار فردی هم که قبلا مدیر زوپس مکزیک بود و ماژول های rmcommon و ... نوشته بود عضو تیم هسته باشه و قابلیت این ماژول رو به ماژول سیستم اضافه کنه ولی خروجی ندیدم از کارش در یک سال اخیر

متاسفانه سو مدیریت افراد بی مسئولیت و کار نا بلد به شدت به پروژه آسیب زده. من خیلی وقت ها تصور میکنم اعضای تیم هسته هم با این وضعیت چندان راقب به ادامه کار نیستن . حداقل کاری که ازشون میبینیم اینو داره نشون میده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱

عشق مدرن
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
آفلاین
در مورد اکستنشن اولش که میگفتن کلا اینا جدان بعد که من نوشتم اینا غیر از ماژول نیستن فقط فعلا مامبا اومدو یهویی این تعریف جدیدو ارایه کرد که نه اینا برنامه های کاربردی وب مستر هستن و ماژول ها برنامه های یوزر هستن. در حالیکه من مطمان اصلا این تعریف مورد نظر تیم هسته نبوده و کلا غلطه.

اولا اینکه چه نیازی هست همه رو گیج کنیم و برای ماژول های فقط وبمستر بگیم اکستنش هستند. کلی وقته همه میدونن protector فقط ادمینه و کسیم هیچ مشکلی باهاش نداره.
دوم اینکه فرض کنید یه ماژولی الان فقط ادمینه ولی ممکنه بعدا یوزرم بشه چون ممکنه نیاز بشه. پس الان اکستنشن شده ولی بعدا که یوزر دار شد میشه ماژول. این تعریف فقط گیج کننده و پیچیده کردن همه چیزه بدون اینکه هیچ فایده ای داشته باشه.

سوم اینکه خود تیم هسته در خبر انتشار نسخه آلفا نوشته banners جزو اکستنش ها هست ولی اشتباه کرده و اونو در ماژول ها گذاشته و مامبا هم گفته آره چون این banners یوزر داره جزو ماژول هاست. من که مطمانم تیم هسته اشتباهی اینو جز ماژول ها گذاشته و از نظر تیم هسته هر چیزی که الان از ماژول سیستم مشتق شده اکستنش هست چون نوشته
Adding a new featureSystem ExtensionsSome parts of the system module are now separate "system extensions" (egBannersAvatarsSmilies).

چهارم اینکه ما نباید ظاهری اسم گذاری کنیم. هر چیزی که در باطن کد ها شبیه بود اسمش ماژوله وگرنه میشه هی نوشت
اینا فریم ورک هستن مثل smart object
اینا اکستنش هست مثل smilies
اینا ماژول هستن مثل news
تا همه رو گیج کنیم و بریزیم به هم

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱

voltan
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
آفلاین
اینها همه ماژولن من هم نمیدونم چرا این بازی رو در آوردن. اگه نگاه کنید کل کاری که کردن تا ماژول بشه اکستنشن این بود که یه خط کد به فایل زوپس ورژن اضافه کردن !

من فعلا تا چیزی برای عرضه بهشون نباشه دستم برای اظهار نظر بستس ولی بعد از آماده شدن زوپس انجین میشه دقیقه این دو نسخه رو با هم مقایسه کرد و کاربر ها میتونن تصمیم بگیرن که چه کسی کار درست رو انجام داده.

پورسه توسعه زوپس ۲.۶ که یک سال شروع شده و تازه در این مرحله است یا زوپس انجین که از زمستون بر اساس زند نسخه ۲ داره توسعه پیدا میکنه و در این ۸ ماه بسیار پیشرفت داشه

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱

عشق مدرن
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
آفلاین
نقل قول:

من فعلا تا چیزی برای عرضه بهشون نباشه دستم برای اظهار نظر بستس ولی بعد از آماده شدن زوپس انجین میشه دقیقه این دو نسخه رو با هم مقایسه کرد و کاربر ها میتونن تصمیم بگیرن که چه کسی کار درست رو انجام داده.

دقیقا نظر منه و برای همینم هیچی نه اینجا مینویسم و نه اونجا.
تا زمانی که چیزی رو نبینم نمیتونم اظهار نظر کنم.
مطمان باشید که من نظرم فقط به لحاظ چیزیه که میبینم و کدیه که بررسی میکنم.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۱
کار و زندگیش همین جاست!
کار و زندگیش همین جاست!

aslani606
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۶
از ايران
گروه:
کاربران سایت
پیام: 684
سطح : 23
پست/روز : 0 / 569
روز/پست : 228 / 22176
درصد این سطح : 78
آفلاین
سلام
ببخشید فرق این زوپس انجین با نسخه 2.6 چیه؟ مگه مسیر این دو با هم فرق میکنه؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید

[جستجوی پیشرفته]