http://www.xoops.ir

سیستم مدیریت محتوا زوپس

سیستم مدیریت محتوای زوپس، CMS قدرتمندی ‌است كه با زبان PHP نوشته شده و با بانک اطلاعات MySQL همخوانی دارد، استفاده از این نرم افزار كاملا آزاد و رایگان است، برای دریافت هسته‌ی اصلی این برنامه روی آیکن زیر کلیک کنید.

دریافت کنید
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
زوپس فارسی
پاسخ به: مشکل در ماژول اخبار [هسته زوپس]
ورود به سایت

ورود خودکار

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟
عضو شوید
افراد آنلاين
2 کاربر آن‌لاين است (2 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت انجمن ها)

عضو: 0
مهمان: 2

بیشتر...

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مشکل در ماژول اخبار
پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
...:::مدیر اصلی سایت:::...

voltan
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۲ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
پیام: 3328
سطح : 44
پست/روز : 218 / 1092
روز/پست : 1109 / 51997
درصد این سطح : 69
آفلاین
قرار بود زوپس انجین نسخه بعدی زوپس باشه ( نسخه ۳ ) . ولی چند ماه پیش بعضی از مدیران سایت زوپس انگلیسی با توسعه دهنده ها مشکل پیدا کردن ( به طور خلاصه مشکل این بود که کی رئیسه و میتونه به بقیه دستور بده ) به همین دلیل این دو پروژه از هم جدا شدن . در زوپس هیت توسعه پایدار و برنامه مشخصی تا الان دیده نشده. ولی زوپس انجین تو این چند ماه به شدت توسعه پیدا کرده.

نظر توسعه دهنده های زوپس انجین اینه که چون هسته فعلی زوپس قدیمی شده و دیگه باگ فیکس و اضافه کردن قابلیت های ساده جواب کاربر ها رو نمیده باید هسته از اول باز نویسی بشه ولی بعد از مشکلات چند ماه پیش تیم زوپس هنوز اصرار داره نسخه فعلی رو به روز کنه

در هر صورت زوپس انجین برای کاربران زوپس توسعه پیدا میکنه و مطمئنا امکان ارتقا از زوپس به زوپس انجین وجود داره. فقط پیشنهاد میشه کاربر ها از ماژول های عجیب و قریب استفاده نکنن که بتون بخش اصلی اطلاعات سایت رو منتقل کنن

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
تقریبأ معمولی!
تقریبأ معمولی!

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۴ سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
کاربران سایت
پیام: 67
سطح : 7
پست/روز : 0 / 152
روز/پست : 22 / 4859
درصد این سطح : 8
آفلاین
با سلام ؛
من تنظیمات ویرایشگر ماژول اخبارم رو روی ویرایشگر tinymce قرار دادم ولی یه مشکل داره اونم اینه که وقتی میخوام خبر ارسال کنم فقط در بخش ادامه ی مطلب میتونم مطلب بزارم و وقتی که همون خبر رو با نوشتن فقط در ادامه ی مطلب ارسال میکنم ، برای ویرایش کردنش دقیقا برعکس میشه یعنی متنی که در ادامه مطلب نوشتم به فیلد متن اصلی منتقل شده و حالا دیگه فقط فیلدمتن اصلی قابل ویرایشه و ادامه مطلب رو نمیتونم ویرایش کنم.
قالب سایتم قالب big city هستش و به طور خلاصه مشکلم اینه که در محیط مدیریت زوپس امکان ویرایش متن اصلی خبر ودر محیط سایت (محیط قالب big city) امکان ویرایش ادامه ی مطلب وجود نداره.
اگه ممکنه کمکم کنید.
با تشکر از زحماتتون.

پیام زده شده در: ۲۳:۲۷ جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
کار و زندگیش همین جاست!
کار و زندگیش همین جاست!

nevisande
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ جمعه ۸ دی ۱۳۸۵
از داخل قالبهای زوپس
گروه:
مدیر اخبار
کاربران سایت
پیام: 517
سطح : 20
پست/روز : 0 / 499
روز/پست : 172 / 22808
درصد این سطح : 97
آفلاین
حسین جان.
اینجور که من متوجه شدم، شما داری با زوپس انجین کار میکنی و عشق مدرن عزیز هم داره با زوپس انگلیسی کار میکنه.
حالا سوالی که پیش میاد اینه که آینده زوپس فارسی چی میشه؟ با کدوم ادامه میده؟

و یه چیز دیگه.
من یه مشکلی دارم که فکر کنم بقیه اونایی که از زوپس استفاده میکنن همین مشکل رو دارن. اونم زبان انگلیسیمونه.
خودم به شخصه خیلی دوست دارم تا جایی که میتونم تو زوپس فعالیت کنم و یا مشکلاتم رو مطرح کنم تا بقیه هم ببینن و تجربه کنن. اما بیشتر وقتها سوالی میپرسم در جواب ارجاع داده میشه به زوپس انگلیسی، در حالی که زبان انگلیسی ما اصلا خوب نیست. من تنها یک جا تونستم تو زوپس انگلیسی به نتیجه دلخواهم برسم با توجه به اینکه چندین تاپیک با موضوعات مختلف برا مشکلاتم زدم. اما چون انگلیسیم خوب نیست نمیتونم کارم رو پیش ببرم.
به نظر شما بهتر نیست همینجا مطرح بشه و همینجا جواب داده بشه؟

پیام زده شده در: ۱:۳۲ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
نمی تونه بحث نکنه!
نمی تونه بحث نکنه!

rmr
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۳ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
کاربران سایت
پیام: 134
سطح : 10
پست/روز : 0 / 240
روز/پست : 44 / 10228
درصد این سطح : 62
آفلاین
در کل فکر کنم نه وضعیت زوپس انگلیسی خیلی عالیه و نه سایت زوپس فارسی که حتی آخرین نسخه فارسی شده رو هم ارائه نمیده در حالی که سی ام اس های دیگه حتی چند پشتیبان فارسی در ایران دارن .
به نظرم ما باید همه با هم کمک کنیم تا زوپس فارسی زنده بمونه چون با این وضعیت شک دارم فرد جدیدی به کاربران زوپس فارسی اضافه بشه ولی کاربرای قبلی احتمالا به اجبار باقی خواهند موند .

من شخصا خیلی کم کاری کردم و اینو قبول دارم اما چه میشه کرد که همه انسانیم و کلی مشکل کوچیک و بزرگ داریم .

در مورد ماژول اخبار هم امیدوارم یه تغییرات کلی درش بوجود بیاد
متشکرم

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

عشق مدرن
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۱۴ شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۳
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
پیام: 2656
سطح : 41
پست/روز : 0 / 1003
روز/پست : 885 / 53303
درصد این سطح : 15
آفلاین
الان زبان فارسی در سایت transifex داره به روز میشه
https://www.transifex.net/projects/p/xoops/

و شما میتونید به زودی اون رو در سایت sf.net دریافت کنید.

این سایت فارسی زوپس رو هم به عنوان پشتیبان داریم و نسخه آخر زوپس فارسی یعنی 2.5.5 رو هم به زودی قرار خواهیم داد. البته این نسخه خیلی تغییری نداشته و تعداد باگ فیکس محدود بوده.

به نظر من هر کسی باید با توجه به نیاز خودش خودش انتخاب کنه و هنوز زوپس از نظر من از لحاظ امنیتی بسیار بهتر از سایر cms هایی که میشناسم عمل کرده.

در مورد زوپس انجین همونطوری که قبلا گفتم به نظر من مشکل از عدم دولاپ آنلاین اونه و عدم دسترسی اعضا به کد ها و بحث های پیرامون و تا جاییکه من دیدم در xoops.org هم همین مساله مشکل درست کرده و عده ای خواستن مشخص بشه این پروژه زوپسه یا پروژه شخصیه. مشکل از رییس بازی mamba یا کس دیگه ای نیست.
البته ممکنه دیگه زوپس انجین به زوپس برنگرده و به عنوان یه فورک عمل کنه ولی احتمال اندکی هم هست که این برگشت صورت بگیره.

ترجیح میدم این بحث رو عمومی ادامه ندم.

و مطمانا کسانی که فارسی کمک میخوان همینجا کمک دریافت میکنن مگر اینکه ما توانایی کمک نداشته باشیم و اون موقع مجبور بشید به سایت انگلیسی برید.

البته همه مشکلات دارن و منم سه سالی فعالیتم بسیار محدود بود و الانم خیلی کم میام و میرم.
الان در سایت Xoops.org هستم به این معنی نیست که به زوپس انجین توجهی ندارم ولی از اون پروژه هیچ چیزی به صورت عمومی وجود نداره تا من در موردش چیزی بنویسم.

یه چیز دیگه اینکه من کد نویس php نیستم ولی در متلب حرفه ای کد نویسی میکنم و میدونم که مقدار دولاپ به تعداد خط کد نویسی هیچ ربطی نداره بلکه کیفیت کد ها مهمه. شاید با 5 خط بتونید کار 500 خط رو بکنید.

من در سایت xoops.org فعال هستم تا بتوانیم زوپس را به شرایط مطلوب یک CMS برتر برسانیم.
آیا میدانید جستجو هم وجود دارد؟

پیام زده شده در: ۱۷:۵۱ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
تقریبأ معمولی!
تقریبأ معمولی!

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
گروه:
کاربران سایت
آفلاین
نقل قول:

arash123 نوشته:
با سلام ؛
من تنظیمات ویرایشگر ماژول اخبارم رو روی ویرایشگر tinymce قرار دادم ولی یه مشکل داره اونم اینه که وقتی میخوام خبر ارسال کنم فقط در بخش ادامه ی مطلب میتونم مطلب بزارم و وقتی که همون خبر رو با نوشتن فقط در ادامه ی مطلب ارسال میکنم ، برای ویرایش کردنش دقیقا برعکس میشه یعنی متنی که در ادامه مطلب نوشتم به فیلد متن اصلی منتقل شده و حالا دیگه فقط فیلدمتن اصلی قابل ویرایشه و ادامه مطلب رو نمیتونم ویرایش کنم.
قالب سایتم قالب big city هستش و به طور خلاصه مشکلم اینه که در محیط مدیریت زوپس امکان ویرایش متن اصلی خبر ودر محیط سایت (محیط قالب big city) امکان ویرایش ادامه ی مطلب وجود نداره.
اگه ممکنه کمکم کنید.
با تشکر از زحماتتون.

آقا این مشکل من خیلی اساسیه اگه میتونید راهنماییم کنید.
با تشکر.

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱

عشق مدرن
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۱۴ شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۳
گروه:
کاربران سایت
مدیران اصلی سایت
پیام: 2656
سطح : 41
پست/روز : 0 / 1003
روز/پست : 885 / 53303
درصد این سطح : 15
آفلاین
اولا که از این ماژول فعلا در سایت های در حال کار استفاده نکنید.
این ماژول خبر فقط در بخش خبر اصلی یا همون ادامه ادیتور tinymce رو داره.
در قسمت short text یا همون قسمتی که در اول نمایش داده میشه کلا ادیتوری برای انتخاب نیست یعنی تکست خالیه و این اصلا خوب نیست. به نظرم حسین باید ادیتور برای اینجا بزاره.
البته این که شما میگید اینا بر عکس میشن برای من اتفاق نیافتاده
در متن اصلی میتونید ادیتور رو داشته باشید.

من در سایت xoops.org فعال هستم تا بتوانیم زوپس را به شرایط مطلوب یک CMS برتر برسانیم.
آیا میدانید جستجو هم وجود دارد؟

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
کار و زندگیش همین جاست!
کار و زندگیش همین جاست!

nevisande
نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ جمعه ۸ دی ۱۳۸۵
از داخل قالبهای زوپس
گروه:
مدیر اخبار
کاربران سایت
پیام: 517
سطح : 20
پست/روز : 0 / 499
روز/پست : 172 / 22808
درصد این سطح : 97
آفلاین
حسین عزیز
نگفتی کدوم کد جاوا رو فراخونی کنم تا بلاک اسلاید رو خوب نشون بده؟

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱
تقریبأ معمولی!
تقریبأ معمولی!

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
گروه:
کاربران سایت
آفلاین
آقا من از این نسخه ی جدید ماژول استفاده نکردم ، این مشکل من توی همون ماژول اخباری به وجود اومده که توی همین سایت فارسیتون برای دانلود گذاشتید.(ورژن :1.66)

پیام زده شده در: ۱:۱۷ سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۱
تقریبأ معمولی!
تقریبأ معمولی!

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
گروه:
کاربران سایت
آفلاین
این ماژول اخبار من قبلا هیچ مشکلی با این ویرایشگر tiny mce نداشته و این مشکل تازه به وجود اومده ، نمیدونم اشکال از کجاست. اگه ممکنه کمک کنید.
با تشکر.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید

[جستجوی پیشرفته]